Wewnętrzne rolety elektryczne i automatyczne

Wolnowiszące i w kasecie

Rolety wewnętrzne sterowane elektrycznie chronią wnętrza przed nagrzewaniem i promieniowaniem UV, a oprócz funkcji dekoracyjnej zapewniają wyższy komfort pracy w słoneczne dni. W ofercie naszych rolet elektrycznych posiadamy efektowne i funkcjonalne tkaniny, które wraz z nowoczesnymi napędami zapewniają optymalne parametry i właściwości użytkowe.

Kolekcja tkanin do rolet wewnętrznych opiera się na szerokiej gamie kolorystycznej i zróżnicowanym wzornictwie. Można wybierać od lekkich, prześwitujących materiałów poprzez tkaniny techniczne screen, aż do zaciemniających blackout. Rolety elektryczne mogą być wykonane z tkanin trudnopalnych, impregnowanych oraz materiałów z dodatkową powłoką odbijającą światło, które zapewnią idealne warunki do pracy lub wypoczynku.

Elektryczne rolety materiałowe wyposażamy w ciche i bezpieczne napędy Somfy Sonesse ze sterowaniem radiowym Somfy RTS lub iO

Realizacje rolet elektrycznych

Tkanina screen 3%
poprawia komfort pracy

Roleta elektryczna
wolnowisząca screen

Rolety zaciemniające
blackout, napęd Somfy

Roleta elektryczna
zwijana w kasecie Medium

Roleta rolowana
z tkaniną odbijającą

Roleta wolnowisząca
elektryczna Large

Rolety wewnętrzne
elektryczne w kasetach M

Roleta elektryczna
w kasecie M grafit

Napędy rolet elektrycznych SOMFY przeznaczone są do instalacji przez profesjonalistów. Ze względu na ich specyfikę techniczną oraz konieczność konfiguracji napędu względem wymiarów tkaniny i ze sterownikami niezbędna jest specjalistyczna wiedza. W celu zapewnienia zgodności z wymogami oferujemy usługę montażu wewnętrznych rolet elektrycznych wykonywaną przez wykwalifikowane osoby z uprawnieniami elektrycznymi.

Rolety elektryczne Medium

Maksymalny całkowity ciężar tkaniny 5 kg.
Materiał zwijany jest na rurę nawojową o średnicy: 28 mm, 32 mm lub 44 mm.

Systemy elektryczne do rolet o maksymalnych wymiarach tkaniny do szerokości 280 cm i wysokości 300 cm.
Kolory komponentów: biały, anoda, czarny

Roleta wolnowisząca
+ profil nośny

Roleta Medium
kaseta okrągła

Roleta Medium
w kasecie kwadrat

Rolety elektryczne 4x4 - Large

Maksymalny całkowity ciężar tkaniny 12 kg.
Materiał zwijany jest na rurę nawojową o średnicy: 40 mm, 52 mm lub 65 mm.

Systemy elektryczne do rolet o maksymalnych wymiarach tkaniny do: szerokości 400 cm i wysokości 400 cm.
Kolory komponentów: biały, anoda, czarny, szary.

Roleta wolnowisząca Large
+ profil nośny

Roleta Large
kaseta okrągła

Roleta Large
w kasecie kwadrat

Jak sterować roletami elektrycznymi?
Do rolet z silnikami Somfy RTS oraz Somfy IO dostępne są bezprzewodowe nadajniki i piloty, dodatkowo można je obsługiwać z aplikacji Somfy TaHoma Switch. Natomiast napędy fazowe Somfy mogą być kontrolowane modułami smart dowolnego producenta.

Dlaczego Somfy Sonesse?

Napędy posiadają precyzyjnie działające wyłączniki krańcowe, a ich działanie kontrolują wbudowane zabezpieczenie termiczne. Przy instalacji nie ma konieczności podłączenia przewodu ochronnego PE ponieważ silniki wykonane są zgodnie z II klasą izolacyjności.

INSTRUKCJE do pobrania:

A może rolety rzymskie?
Wykonujemy mechanizmy elektryczne do rolet rzymskich oraz szyjemy rolety z tkanin dekoracyjnych
Dowiedz się więcej o roletach rzymskich i  naszym systemie V-XL.

Dlaczego warto zainwestować w rolety wewnętrzne elektryczne?

Wewnętrzne rolety elektryczne to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści i wartości każdemu wnętrzu. Jest to przede wszystkim niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki automatyzacji i zdalnemu sterowaniu, wewnętrzne rolety elektryczne eliminują konieczność ręcznego obsługiwania ich za pomocą tradycyjnych łańcuszków czy sznurków. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie lub uruchomić aplikację na smartfonie, by cieszyć się zaciemnionym wnętrzem. To rozwiązanie zdecydowanie oszczędza czas i energię, szczególnie w przypadku dużych pomieszczeń lub trudno dostępnych okien. Wewnętrzne rolety, jak i inne zasłony elektryczne mogą znacząco wpływać na redukcję kosztów energii. Poprzez precyzyjne kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia, można skutecznie ograniczyć wykorzystanie klimatyzacji w upalne dni lub ogrzewanie zimą. W rezultacie rolety elektryczne przyczyniają się do zwiększenia efektywności energetycznej budynku i obniżenia rachunków za energię. To idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Skorzystaj z naszej oferty - umów spotkanie

Jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu rolet elektrycznych? A może od zawsze marzysz o elektrycznych roletach rzymskich? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami a my przyjedziemy do Twojego domu, by skonsultować najoptymalniejsze rozwiązanie, dzięki któremu zasłanianie okien będzie szybkie i komfortowe. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze staramy się, by dobrany system spełniał swoje zadanie bez wad. Zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztują rolety elektryczne?

Cena rolet elektrycznych zależy głównie od tkaniny, rodzaju komponentów oraz sposobu obsługi. Katalogi materiałów do rolet wewnętrznych posiadają najczęściej od 3 do 6 grup cenowych. Przypisanie do danej grupy określa ceny tkanin roletowych oraz technicznych typu: screen lub blackout. Najpopularniejsze dotychczas rolety wolnowiszące zastępowane są przez rolety w kasetach lub rolety podtynkowe. Na cenę końcową wpływa wybór sterowania lub typ napędu elektrycznego lub akumulatorowego. Ceny rolet elektrycznych zaczynają się od kilkuset złotych. W przypadku większych okien koszt rolet elektrycznych może wynosić kilka tysięcy złotych. Warto skontaktować się telefonicznie lub wypełnić formularz BEZPŁATNA WYCENA by uzyskać szybką odpowiedź ile kosztują rolety

Skorzystaj z naszej oferty - umów spotkanie

Jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu rolet elektrycznych? A może od zawsze marzysz o elektrycznych roletach rzymskich? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami a my przyjedziemy do Twojego domu, by skonsultować najoptymalniejsze rozwiązanie, dzięki któremu zasłanianie okien będzie szybkie i komfortowe. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze staramy się, by dobrany system spełniał swoje zadanie bez wad. Zapraszamy do kontaktu!