Karnisze elektryczne - Rolety rzymskie w Łodzi

Automatyczne rolety rzymskie, zasłony – Łódź i okolice

Nie ograniczamy działalności wyłącznie do sprzedaży karniszy, rolet oraz szyn sufitowych czy nietypowych osłon okiennych. Łódź, znana z pięknych secesyjnych kamienic ulicy Piotrkowskiej ma także coraz więcej okien wbudowanych w nowoczesną architekturę przeszklonych budynków. Wymaga to różnorodnych rozwiązań technicznych do aranżacji i zawieszania dekoracji okien. Współpracujemy z dekoratorami wnętrz.

Na życzenie Klientów wykonujemy:

  • bezpyłowy, czysty montaż – ograniczający do minimum niedogodności prac instalacyjnych
  • konfiguracja funkcji napędów i sterowników zgodna z wymaganiami Użytkowników
  • instalacje systemu z użyciem bezpiecznych materiałów elektroinstalacyjnych
  • 2-letni okres gwarancji obejmujący:rolety rzymskie, szyny, karnisze, a także usługi montażowo-podłączeniowe.
  • prowadzenie prac instalacyjnych i serwisowych przez osoby dysponujące wiedzą na temat poszczególnych produktów oraz posiadających stosowne uprawnienia (w tym m.in. G1 w obrębie montażu, serwisu i konserwacji sprzętu elektrycznego o napięciu do 1kV).

Na terenie Łodzi istnieje możliwość prezentacji naszych produktów w dekoratorskim studio lub w miejscu wskazanym przez Państwa. Serdecznie zapraszamy do zakładki KONTAKT: Łódź.

Realizujemy zamówienia na systemy elektrycznych rolet i karniszy oraz szyn sufitowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy. Nasze rozwiązania techniczne, wykonywane „na miarę” przeznaczone są do stosowania w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

Funkcjonalne szyny zasłonowe wykonane z aluminium i pokrywane lakierem proszkowym, gwarantują łatwe przesuwanie tkanin. Mogą być gięte w poziomie (łuk ciągły lub gięcie na dowolny kąt) bez żadnych uszkodzeń powierzchni lakieru. Szyny wyposażamy w agrafki, suwaki do zawieszania zasłon na haczykach regulowanych lub zaczepy układające zasłony w formie fali (system wave). Różnorodne uchwyty ścienne lub sufitowe zapewniają pewne zawieszanie i obsługę nawet ciężkich tkanin.

Karnisze elektryczne, rolety rzymskie i inne osłony przeciwsłoneczne dobierane są indywidualnie do każdego wnętrza, wykuszu, świetlika czy zabudowy ogrodu zimowego. Zapewniamy integrację z automatyką smart home i sterownikami inteligentnych domów (home automation). Sterowanie może odbywać się radiowo np. Somfy RTS, dwukierunkowo – Somfy iO, poprzez moduły µWiFi lub za pomocą protokołu Z-Wave np. urządzenia Fibaro. Pozwala to na obsługę rolet i karniszy elektrycznych z użyciem smartfonu, tabletu lub poleceń głosowych.

Dla użytkowników ceniących elegancję zapewniamy ekskluzywne karnisze dekoracyjne, drążki wykonane z naturalnego drewna, profile: z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej – zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym designie.

Elektryczne systemy na wymiar

Karnisze elektryczne, szyny sufitowe gięte, story rzymskie, żaluzje i screen’y

Wykonujemy karnisze elektryczne, szyny gięte z napędem elektrycznym, szyny sufitowe aluminiowe dostosowane do wymiarów i kształtów okien. Wszystkie systemy mają zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także wyposażeniem inteligentnych domów.

Zasłony elektryczne

Karnisze elektryczne

Funkcjonalne szyny zasłonowe
i karnisze elektryczne
na wymiar.

Rolety rzymskie na pilota

Rolety rzymskie

Napędy elektryczne i manualne mechanizmy do stor rzymskich. Elektryczne żaluzje drewniane.

Rolety rzymskie Loft

Nasze usługi

Karnisze na okna narożne, nietypowe i wykusze, osłony świetlików i ogrodów zimowych.