Karnisze elektryczne w Łodzi

Automatyczne rolety rzymskie, zasłony – Łódź i okolice

Nie ograniczamy działalności wyłącznie do sprzedaży karniszy, rolet oraz szyn sufitowych czy nietypowych osłon okiennych. Łódź, znana z pięknych secesyjnych kamienic ulicy Piotrkowskiej ma także coraz więcej okien wbudowanych w nowoczesną architekturę przeszklonych budynków. Wymaga to różnorodnych rozwiązań technicznych do aranżacji i zawieszania dekoracji okien.

Karnisze elektryczne na wymiar Łódź

Wykonujemy na wymiar szyny zasłonowe z napędem elektrycznym na okna przesuwne typu Hs. Naszym Klientom w Łodzi dostarczamy szyny do 7 metrów przez co ograniczamy ilość łączeń. Ciche i szybkie silniki do zasłon poruszają ciężkie zasłony bardzo sprawnie

Karnisz elektryczny okno narożne

Wykonujemy gięcie szyn elektrycznych bezpośrednio w miejscu montażu
Dzięki temu karnisze elektryczne dostarczamy bez łączeń co przekłada się na cichą pracę i łatwe przesuwanie suwaków bez żadnych zacięć. Dodatkowo na terenie Łodzi i okolic oferujemy usługi montażu szyn i karniszy elektrycznych

 

Karnisz elektryczny antresola Łódź

Antresola, wnętrze dwupoziomowe czy po prostu wysokie okna najlepiej zasłaniać automatycznie. Wykonujemy na wymiar szyny z napędem elektrycznym ze wzmocnionymi trwałymi komponentami Heavy Duty – by zasłony przesuwały się niezawodnie.

Karnisze akumulatorowe Łódź

Na życzenie możemy dostarczyć aluminiową szynę karnisza elektrycznego oraz napęd w dowolnym kolorze RAL – zarówno w wersji sieciowej oraz akumulatorowej. Kolor czarny ze względu na popularność wykończeń loftowych i industrialnych jest w ciągłej sprzedaży

 

System Wave lub Microflex

Zapewniamy dopasowanie suwaków w karniszach elektrycznych oraz szynach giętych do sposobu upinania zasłon. Proponujemy zawieszanie zasłon na haczykach „ślimak” lub  na haczykach wszywanych Microflex. Polecamy także system Wave – idealny sposób na równomierne ułożenie zasłon w formie fali

 

Elektryczne rolety rzymskie Łódź

Przygotowujemy na wymiar ciche mechanizmy do stor liftowanych tzw. rolet rzymskich, rolet austriackich. Nasz system pozwala na obsługę tkanin dekoracyjnych o znacznych wymiarach i gramaturze. Sterowanie bezprzewodowe lub fazowe 230V

Szyny sufitowe, karnisze gięte w Łodzi

Dostarczamy i montujemy szyny sufitowe do zasłon np. System KS. Opcjonalnie mogą być instalowane na wspornikach ściennych lub być wyposażone w prosty mechanizm sznurkowy CKS. Dla lepszego zaciemnienia wnętrz na szynach można wykonać łuki końcowe by szyny dochodziły do ściany.

 

Montaż karniszy w Łodzi

Na terenie Łodzi instalujemy karnisze elektryczne, mechanizmy do rolet rzymskich oraz inne osłony okienne sterowane elektrycznie. Posiadamy duży wybór elektrycznych żaluzji drewnianych oraz rolet tekstylnych – w kasetach oraz wolnowiszących.

Jakie kable do karnisza elektrycznego?

Świadczymy usługi wsparcia technicznego projektowaniu oraz w trakcie prac wykończeniowych w Łodzi i okolicach. Celem jest właściwe przygotowanie wnęk sufitowych oraz doprowadzenie przewodów do karniszy elektrycznych i innych systemów osłonowych.

Gdzie w Łodzi można obejrzeć systemy Elektryczne.eu?

Ze względu na charakterystykę systemów, które dopasowujemy do wnętrz naszych Klientów oraz częste wyjazdy do miejsc prowadzonych prac wykończeniowych i montażowych aktualnie nie prowadzimy stacjonarnego punktu / showroomu w Łodzi.

W zamian oferujemy możliwość dojazdu (Łódź i okolice) w celu prezentacji systemów elektrycznych, szyn giętych, a także wzorników i katalogów bezpośrednio na miejscu przyszłej instalacji. Wystarczy jedno spotkanie, by szczegółowo omówić możliwości podłączenia, dokonać wyboru odpowiednich rozwiązań i otrzymać precyzyjną wycenę.

Wstępna wycena

Wystarczy kilka informacji

Umówienie spotkania

Zapraszamy do kontaktu

Zainstalowane karnisze elektryczne, rolety elektryczne
– można obejrzeć na naszym kanale:

Nasze realizacje | elektryczne.eu

Na życzenie Klientów wykonujemy:

  • bezpyłowy, czysty montaż – ograniczający do minimum niedogodności prac instalacyjnych
  • instalacje karniszy elektrycznych w wysokich wnętrzach prowadzone z rusztowań
  • konfiguracja funkcji napędów i sterowników zgodna z wymaganiami Użytkowników
  • instalacje systemu z użyciem bezpiecznych materiałów elektroinstalacyjnych
  • 2-letni okres gwarancji obejmujący:rolety rzymskie, szyny, karnisze, a także usługi montażowo-podłączeniowe.
  • prowadzenie prac instalacyjnych i serwisowych przez osoby dysponujące wiedzą na temat poszczególnych produktów oraz posiadających stosowne uprawnienia (w tym m.in. G1 w obrębie montażu, serwisu i konserwacji sprzętu elektrycznego o napięciu do 1kV).

Na terenie Łodzi istnieje możliwość prezentacji naszych produktów w dekoratorskim studio lub w miejscu wskazanym przez Państwa. Serdecznie zapraszamy do zakładki KONTAKT: Łódź.

Realizujemy zamówienia na systemy elektrycznych rolet i karniszy oraz szyn sufitowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy. Nasze rozwiązania techniczne, wykonywane „na miarę” przeznaczone są do stosowania w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

Funkcjonalne szyny zasłonowe wykonane z aluminium i pokrywane lakierem proszkowym, gwarantują łatwe przesuwanie tkanin. Mogą być gięte w poziomie (łuk ciągły lub gięcie na dowolny kąt) bez żadnych uszkodzeń powierzchni lakieru. Szyny wyposażamy w agrafki, suwaki do zawieszania zasłon na haczykach regulowanych lub zaczepy układające zasłony w formie fali (system wave). Różnorodne uchwyty ścienne lub sufitowe zapewniają pewne zawieszanie i obsługę nawet ciężkich tkanin.

Karnisze elektryczne, rolety rzymskie i inne osłony przeciwsłoneczne dobierane są indywidualnie do każdego wnętrza, wykuszu, świetlika czy zabudowy ogrodu zimowego. Zapewniamy integrację z automatyką smart home i sterownikami inteligentnych domów (home automation). Sterowanie może odbywać się radiowo np. Somfy RTS, dwukierunkowo – Somfy iO, poprzez moduły µWiFi lub za pomocą protokołu Z-Wave np. urządzenia Fibaro. Pozwala to na obsługę rolet i karniszy elektrycznych z użyciem smartfonu, tabletu lub poleceń głosowych.

Dla użytkowników ceniących elegancję zapewniamy ekskluzywne karnisze dekoracyjne, drążki wykonane z naturalnego drewna, profile: z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej – zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym designie.

Elektryczne systemy na wymiar

Karnisze elektryczne, szyny sufitowe gięte, story rzymskie, żaluzje i screen’y

Wykonujemy karnisze elektryczne, szyny gięte z napędem elektrycznym, szyny sufitowe aluminiowe dostosowane do wymiarów i kształtów okien. Wszystkie systemy mają zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także wyposażeniem inteligentnych domów.

Zasłony elektryczne

Karnisze elektryczne

Funkcjonalne szyny zasłonowe
i karnisze elektryczne
na wymiar.

Rolety rzymskie na pilota

Rolety rzymskie

Napędy elektryczne i manualne mechanizmy do stor rzymskich. Elektryczne żaluzje drewniane.

Rolety rzymskie Loft

Nasze usługi

Karnisze na okna narożne, nietypowe i wykusze, osłony świetlików i ogrodów zimowych.