Zakres usług

Instalujemy systemy do zawieszania i dekoracji okien, osłony przeciwsłoneczne

Montaż w wysokich wnętrzach

Instalujemy szyny i karnisze elektryczne oraz rolety rzymskie w wysokich 6 – 7 metrowych oknach. Najczęściej są to wnętrza dwupoziomowe, antresole lub okna narożne biegnące przez dwie kondygnacje.

Podłączenia elektryczne i Smart Home

Nasi instalatorzy posiadają uprawnienia SEP oraz wiedzę jak podłączyć i sterować napędami elektrycznymi różnych producentów oraz innymi osłonami elektrycznymi, także poprzez moduły Smart Home

Serwis dekoracji okien, zawieszanie zasłon

Serwis zasłon w wysokich pomieszczeniach. Montaż / demontaż tkanin z mechanizmów rolet rzymskich. Usługa prania, czyszczenia zasłon i tkanin rolet rzymskich.

Ogrody zimowe, świetliki

Rozwiązania wpływające na komfort użytkowania ogrodów zimowych, świetlików i dużych przeszkleń. Szyny zasłonowe do zasłon instalowanych na oknach skośnych.

Montaż szyn i karniszy elektrycznych

Dostarczane przez nas systemy mogą zostać profesjonalnie zamontowane. Napędy elektryczne i sterowniki dodatkowo podłączone do instalacji budynku oraz skonfigurowane przez osoby posiadające uprawnienia elektryczne.

Napędy do zasłon różnych producentów

Serwis karniszy elektrycznych

Wykonujemy serwis szyn i napędów karniszy elektrycznych różnych producentów. Oprócz naprawy / wymiany uszkodzonych komponentów wykonujemy także konfigurację napędów, ich krańcówek oraz programowanie sterowników.

Gięcie szyn: punktowo lub regularny łuk

Na miejscu instalacji, bez konieczności wcześniejszego przygotowania szablonu możemy wykonać gięcie szyn manualnych (R-10 cm) oraz karniszy elektrycznych (R-20 lub R-30 cm). Nasze REALIZACJE

Wykończenie na dowolny kolor RAL

Szyny do zasłon z napędem elektrycznym mogą być na życzenie wykończone lakierem proszkowym w dowolnym kolorze RAL.

Szycie zasłon na wymiar:
Microflex lub Wave

Do naszych karniszy elektrycznych i rolet rzymskich proponujemy gamę tkanin przeziernych, welurowych, zaciemniających: dimout lub blackout z usługą szycia i zawieszenia.

Instalujemy okiennice drewniane SHUTTERS

Dostarczamy oraz instalujemy ekskluzywne drewniane okiennice Shutters. W ofercie są także rozwiązania przesuwne lub do okien o nietypowych kształtach.

Szyny i napędy w projektach nietypowych

Podejmujemy się realizacji zleceń na karnisze elektryczne na skosach, szyny do zasłon o nietypowych kształtach lub zastosowaniach (pergole, jachty, kabiny itp) zarówno w wersji manualnej jak i elektrycznej.

Ponadto:

Zapewniamy możliwość instalacji systemów osłonowych zewnętrznych: żaluzje, zip-screen’y, markizy, pergole ogrodowe.
Tapicerowanie ścian tkaninami lub wykonanie zagłówków łóżek.

Pojawiły się pytania?

Zapraszamy do wypełnienia formularza

Chętnie odpowiemy! Bardzo pomocne na tym etapie są zdjęcia lub fragmenty projektu lub planowanej aranżacji z wymiarami okien, ścianek bocznych oraz informacje o preferowanym sposobie sterowania.