Somfy Movelite Wirefree

Automatyczne zasłony zaczną działać tuż po zainstalowaniu szyny sufitowej. Podłączenie napędu Wirefree nie wymaga żadnych prac elektrycznych!

Movelite Wirefree to nowy napęd Somfy z zasilaniem akumulatorowym umożliwiający bezprzewodowe działanie zasłon automatycznych, który nie wymaga doprowadzenia żadnych przewodów zasilających.

Pełne naładowanie akumulatora 14,8V zapewnia komfort i funkcjonalność użytkowania zasłon o wadze do 35 kg przez okres do 6 miesięcy. Pod obudową napędu Movelite Wirefree oprócz miejsca na akumulator znajduje się wbudowany odbiornik radiowy RTS do sterowania dowolnym pilotem serii Somfy RTS lub bezprzewodowym włącznikiem ściennym.

Movelite może być sterowany, także z aplikacji aplikacji Somfy TaHoma lub Connexoon zarówno w oparciu o polecenia ze smartfonów / tabletów oraz zaprogramowane ustawienia godzin otwarcia / zamknięcia zasłon z użyciem timera aplikacji.

Warto wybrać Somfy

Karnisz z napędem akumulatorowym w przystępnej cenie!

Wbudowana funkcje Touch Motion, umożliwia załączenie działania silnika po lekkim pociągnięciu za zasłonę. Akumulatorowy napęd do zasłon Movelite Wirefree 35 to bezprzewodowa technologia Somfy RTS dostępna w korzystnej cenie. Rozwiązanie dedykowane do szyn prostych o maksymalnej długości 6 metrów z rozsuwaniem jednostronnym lub kurtynowym.

Cechy Somfy Movelite Wirefree:

  • zasilanie akumulatorowe 14,8 V
  • 0,6 Nm do zasłon o wadze < 35 kg
  • zintegrowany odbiornik radiowy RTS
  • uruchamianie zasłon pociągnięciem
  • ulubione położenie zasłon 'my’
  • prędkość przesuwania 15 cm/sek
Informacje techniczne – wkrótce

Dane techniczne i instrukcje do każdego typu sterowania Movelite

Poznaj IRISMO Wirefree