Rolety rzymskie - Karnisze elektryczne w Warszawie

Systemy elektryczne do osłon okiennych – Warszawa

Obszar naszego działania to nie tylko Warszawa i Mazowsze. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

W Warszawie zapraszamy do jednego z punktów dekoratorskich, zlokalizowanych przy ul. Puławskiej i Dzielnej. Zachęcamy do przejścia na zakładkę Kontakt: Warszawa w celu umówienia spotkania. Chętnie zaprezentujemy najnowsze systemy elektryczne, rolety rzymskie oraz wyjątkowe tkaniny, które mogą zdobić Państwa wnętrza.

Karnisze elektryczne to doskonałe rozwiązania stosowane we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych, takich jak restauracje, salony SPA, sale konferencyjne i bankietowe. Wersja tandem z rozsuwaniem dwustronnym, pozwala na zawieszanie zasłon o wadze nawet do 100 kg. Niezależnie czy są to długie okna tarasowe, czy niewielka scena np. w ośrodku kultury ciche napędy elektryczne zapewniają komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i kilkuletnią gwarancję.

Karnisze elektryczne idealnie sprawdzą się w Warszawskich: loftach, w wysokich oknach kamienic, dwupoziomowych apartamentach, nowoczesnych salonach i salach konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka i funkcjonalność. Zapewniamy szyny w odcinkach do 7 metrów. Po zastosowaniu łączników możemy zapewnić przesuwanie zasłon na długości do 21 metrów. Systemy mogą być sterowane za pomocą bezprzewodowego włącznika ściennego, pilota, automatycznego modułu obsługiwanego przez smartfon lub tablet.

Rolety rzymskie i szyny sufitowe sprawdzą się w tradycyjnych oraz nietypowych aranżacjach (np. okna trudnodostępne, szklane dachy ogrodów zimowych oranżerie). Rolety rzymskie często wybierane są do dużych przeszkleń, okien narożnych w dwupoziomowych salonach. Charakteryzują się cichym działaniem mechanizmu, uchwytami pozwalającymi na dość łatwy demontaż i szeroką gamę sterowników do wyboru. Instalujemy także bezawaryjne mechanizmy do rolet rzymskich z obsługą manualną.

Szyny sufitowe idealnie wpisują się w nowoczesne Warszawskie wnętrza. Ich funkcjonalność i walory użytkowe gwarantują zadowolenie zaraz po zainstalowaniu. Technologia gięcia pozwala na odwzorowanie kształtu ścian, okien zatokowych i wykuszy. Standardem jest łatwa obsługa zasłon, które dzięki odpowiedniemu osprzętowi zawsze przesuwają się lekko, bez żadnych zacięć.

Nasze produkty mogą być podłączane do automatyki Fibaro. Inteligentne systemy pozwalają uczynić każdy dom bardziej funkcjonalnym. Za pomocą komunikacji Z-Wave użytkownik może zdalnie kontrolować m.in. karnisze elektryczne, okna dachowe, szyny sufitowe, a także pozostałe zasłony przeciwsłoneczne uruchamiane elektrycznie. System Home Center umożliwia sterowanie osłonami poprzez aplikację mobilną. Całkowicie zdalnie można otworzyć lub zamknąć zasłony, ustawić je w ulubionym położeniu pośrednim uwzględniającym porę dnia czy pogodę. Automatyka Fibaro to przede wszystkim komfort i wygoda, podniesienie poziomu bezpieczeństwa poprzez bieżące monitorowanie zdarzeń takich jak: zmiana temperatury, zużycie energii elektrycznej, pojawienie się zagrożeń w postaci zadymienia lub zalania.

Elektryczne systemy na wymiar

Karnisze elektryczne, szyny sufitowe gięte, story rzymskie, żaluzje i screen’y

Wykonujemy karnisze elektryczne, szyny gięte z napędem elektrycznym, szyny sufitowe aluminiowe dostosowane do wymiarów i kształtów okien. Wszystkie systemy mają zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także wyposażeniem inteligentnych domów.

Zasłony elektryczne

Karnisze elektryczne

Funkcjonalne szyny zasłonowe
i karnisze elektryczne
na wymiar.

Rolety rzymskie na pilota

Rolety rzymskie

Napędy elektryczne i manualne mechanizmy do stor rzymskich. Elektryczne żaluzje drewniane.

Rolety rzymskie Loft

Nasze usługi

Karnisze na okna narożne, nietypowe i wykusze, osłony świetlików i ogrodów zimowych.