Karnisze elektryczne w Warszawie

Elektryczne rolety rzymskie oraz elektryczne osłony okienne – Warszawa i okolice

Obszar naszego działania to nie tylko Warszawa i Mazowsze. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Zachęcamy do przejścia na zakładkę Kontakt: Warszawa w celu umówienia spotkania. Chętnie zaprezentujemy najnowsze systemy elektryczne, rolety rzymskie oraz wyjątkowe tkaniny, które mogą zdobić Państwa wnętrza.

Szyny elektryczne we wnękach

Szyny zasłonowe z napędem elektrycznym mogą być instalowane w podświetlanych wnękach. W Warszawie dostarczamy i instalujemy szyny z cichymi i szybkimi silnikami do zasłon, które po zawieszeniu tkanin dekoracyjnych stają się niemal niewidoczne

Karnisze elektryczne apartament

Na oknach narożnych nie zawsze konieczne jest instalowanie szyn giętych. Czasami warto rozważyć takie rozmieszczenie napędów do zasłon, by niezależnie móc zasłonić okno np. osobno południowe i zachodnie. Na terenie Warszawy dostarczamy i instalujemy systemy Elektryczne.eu

Zasłony do wysokich okien

Wnętrza dwukondygnacyjne, salon z antresolą w Warszawie czy wysokie loftowe okna najwygodniej jest zasłaniać automatycznie. Wykonujemy szyny i karnisze elektryczne wg. projektu.  Stosujemy wzmocnione akcesoria Heavy Duty, by wysoko zawieszone tkaniny mogły pracować niezawodnie.

Karnisze elektryczne czarne

Na życzenie możemy dostarczyć aluminiowe szyny karniszy elektrycznych oraz napędy w dowolnym wykończeniu z palety RAL. Aktualnie kolor czarny jest w ciągłej sprzedaży z uwagi na popularność wnętrz loftowych i industrialnych.

 

System Wave lub Microflex

Posiadamy różnorodne akcesoria do zawieszania zasłon na szynach i karniszach elektrycznych. Suwaki i rolki dopasowujemy do sposobu upinania. Oprócz taśm marszczących na haczykach „ślimak” czy haczykach regulowanych Microflex oferujemy  System Wave, który układa zasłony w formie fali.

 

Rolety rzymskie Warszawa

W Warszawie wykonujemy na wymiar: story liftowane tzw. rolety rzymskie, rolety austriackie. Nasz system elektryczny umożliwia obsługę tkanin ze szprosami o znacznych gabarytach. Do rolet rzymskich polecamy napędy fazowe i radiowe RTS / io

Instalacje karniszy Warszawa

W Warszawie i okolicznych miejscowościach montujemy wykonane przez nas karnisze elektryczne, szyny sufitowe oraz inne osłony okien z napędem elektrycznym. Posiadamy duży wybór żaluzji 50 mm oraz rolet materiałowych – tradycyjnych lub w kasecie

Szyny sufitowe w Warszawie

Na terenie Warszawy montujemy szyny sufitowe KS System. W przypadku okien nietypowych: wykuszy, okien zatokowych istnieje możliwość gięcia szyn i dopasowania do kształtów okien lub zaokrąglonych ścian. Dla poprawy komfortu aluminiowe profile mogą być zagięte także na końcach.

 

Jakie zasilanie karniszy?

W ramach usług prowadzonych na terenie Warszawy i Mazowsza oferujemy wsparcie techniczne już na etapie budowy co do sposobu montażu, rozmieszczenia szyn lub właściwego przygotowania przewodów niezbędnych do prawidłowego i komfortowego działania karniszy elektrycznych i innych osłon okiennych.

Rolety rzymskie i Karnisze elektryczne w Warszawie.

Ze względu na częste wyjazdy na budowy oraz do miejsc, w których prowadzone są prace wykończeniowe lub instalacyjne – nie prowadzimy obecnie stacjonarnego punktu detalicznego / showroomu w Warszawie. W zamian, na terenie aglomeracji Warszawskiej zapewniamy możliwość dojazdu i prezentacji naszych systemów szyn giętych, karniszy elektrycznych oraz katalogów tkanin i wzorników. W czasie spotkania w miejscu montażu możemy doprecyzować sposoby podłączenia, wskazać optymalne rozwiązania i następnie przesłać wycenę.

Wstępna wycena

Wystarczy kilka informacji

Umówienie spotkania

Zapraszamy do kontaktu

Zainstalowane karnisze elektryczne, rolety elektryczne
– można obejrzeć na naszym kanale:

Nasze realizacje | elektryczne.eu

Karnisze elektryczne to doskonałe rozwiązania stosowane we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych, takich jak restauracje, salony SPA, sale konferencyjne i bankietowe. Wersja tandem z rozsuwaniem dwustronnym, pozwala na zawieszanie zasłon o wadze nawet do 100 kg. Niezależnie czy są to długie okna tarasowe, czy niewielka scena np. w ośrodku kultury ciche napędy elektryczne zapewniają komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i kilkuletnią gwarancję.

Karnisze elektryczne idealnie sprawdzą się w Warszawskich: loftach, w wysokich oknach kamienic, dwupoziomowych apartamentach, nowoczesnych salonach i salach konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka i funkcjonalność. Zapewniamy szyny w odcinkach do 7 metrów. Po zastosowaniu łączników możemy zapewnić przesuwanie zasłon na długości do 21 metrów. Systemy mogą być sterowane za pomocą bezprzewodowego włącznika ściennego, pilota, automatycznego modułu obsługiwanego przez smartfon lub tablet.

Rolety rzymskie i szyny sufitowe sprawdzą się w tradycyjnych oraz nietypowych aranżacjach (np. okna trudno dostępne, szklane dachy ogrodów zimowych oranżerie). Rolety rzymskie często wybierane są do dużych przeszkleń, okien narożnych w dwupoziomowych salonach. Charakteryzują się cichym działaniem mechanizmu, uchwytami pozwalającymi na dość łatwy demontaż i szeroką gamę sterowników do wyboru. Instalujemy także bezawaryjne mechanizmy do rolet rzymskich z obsługą manualną.

Szyny sufitowe idealnie wpisują się w nowoczesne Warszawskie wnętrza. Ich funkcjonalność i walory użytkowe gwarantują zadowolenie zaraz po zainstalowaniu. Technologia gięcia pozwala na odwzorowanie kształtu ścian, okien zatokowych i wykuszy. Standardem jest łatwa obsługa zasłon, które dzięki odpowiedniemu osprzętowi zawsze przesuwają się lekko, bez żadnych zacięć.

Nasze produkty mogą być podłączane do automatyki Fibaro. Inteligentne systemy pozwalają uczynić każdy dom bardziej funkcjonalnym. Za pomocą komunikacji Z-Wave użytkownik może zdalnie kontrolować m.in. karnisze elektryczne, okna dachowe, szyny sufitowe, a także pozostałe zasłony przeciwsłoneczne uruchamiane elektrycznie. System Home Center umożliwia sterowanie osłonami poprzez aplikację mobilną. Całkowicie zdalnie można otworzyć lub zamknąć zasłony, ustawić je w ulubionym położeniu pośrednim uwzględniającym porę dnia czy pogodę. Automatyka Fibaro to przede wszystkim komfort i wygoda, podniesienie poziomu bezpieczeństwa poprzez bieżące monitorowanie zdarzeń takich jak: zmiana temperatury, zużycie energii elektrycznej, pojawienie się zagrożeń w postaci zadymienia lub zalania.

Elektryczne systemy na wymiar

Karnisze elektryczne, szyny sufitowe gięte, story rzymskie, żaluzje i screen’y

Wykonujemy karnisze elektryczne, szyny gięte z napędem elektrycznym, szyny sufitowe aluminiowe dostosowane do wymiarów i kształtów okien. Wszystkie systemy mają zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także wyposażeniem inteligentnych domów.

Zasłony elektryczne

Karnisze elektryczne

Funkcjonalne szyny zasłonowe
i karnisze elektryczne
na wymiar.

Rolety rzymskie na pilota

Rolety rzymskie

Napędy elektryczne i manualne mechanizmy do stor rzymskich. Elektryczne żaluzje drewniane.

Rolety rzymskie Loft

Nasze usługi

Karnisze na okna narożne, nietypowe i wykusze, osłony świetlików i ogrodów zimowych.