Karnisze elektryczne Warszawa

Elektryczne rolety rzymskie oraz elektryczne osłony okienne w Warszawie i okolicach

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości rolety rzymskie, a także karnisze elektryczne Somfy, które wykonujemy na wymiar w Warszawie. Osobom zainteresowanym zakupem oferujemy dostawę i montaż na terenie stolicy i aglomeracji warszawskiej. Realizujemy również zamówienia na terenie całego kraju. Jeśli chcesz umówić spotkanie, aby dobrać do wnętrza swojego domu odpowiednie osłony okienne, zapraszamy do kontaktu! Chętnie zaprezentujemy najnowsze systemy elektryczne, rolety rzymskie oraz wyjątkowe tkaniny dekoracyjne.

Szyny do zasłon w Warszawie

Szyny zasłonowe z napędem elektrycznym mogą być instalowane w podświetlanych wnękach. W Warszawie dostarczamy i instalujemy szyny z cichymi i szybkimi silnikami do zasłon, które po zawieszeniu tkanin dekoracyjnych stają się niemal niewidoczne.

Karnisze elektryczne na wymiar

Na oknach narożnych nie zawsze konieczne jest instalowanie karniszy giętych. Warto rozważyć odpowiednie rozmieszczenie szyn i napędów do zasłon, by niezależnie móc zasłonić okna w danym pomieszczeniu. Specjalnie dla naszych klientów na terenie Warszawy zapewniamy dostawę i montaż karniszy.

Zasłony do antresoli w Warszawie

Najwygodniejszym sposobem na zasłonięcie wysokich okien, czy też wnętrza z antresolą, jest zastosowanie automatycznego systemu. Wykonujemy szyny i karnisze elektryczne Somfy według projektu. Stosujemy wzmocnione akcesoria Heavy Duty, by wysoko zawieszone tkaniny mogły pracować niezawodnie.

Karnisze elektryczne gięte z Warszawy

Karnisze elektryczne gięte z Warszawy to rozwiązanie, które umożliwia automatyczne sterowanie zasłonami, dodając funkcjonalności i elegancji do każdego wnętrza. Na Twoje życzenie możemy dostarczyć aluminiowe szyny karniszy elektrycznych oraz napędy w dowolnym wykończeniu z palety RAL.

System Wave lub Microflex

Posiadamy różnego rodzaju akcesoria do zawieszania zasłon na szynach i karniszach elektrycznych. Suwaki i rolki dopasowujemy do sposobu upinania. Oprócz taśm marszczących na haczykach „ślimak” czy haczykach regulowanych Microflex oferujemy System Wave, który układa zasłony w formie fali.

Rolety rzymskie z Warszawy

Rolety rzymskie dodają elegancji i stylu do każdego wnętrza, ponadto umożliwiają precyzyjną regulację natężenia światła, zapewniając optymalne warunki do pracy i odpoczynku. W Warszawie wykonujemy na wymiar wysokiej jakości rolety rzymskie, rolety austriackie.

Rolety elektryczne z Warszawy

Rolety elektryczne wewnętrzne do okien tarasowych lub wysokich zapewniają wygodę i łatwość obsługi. Dzięki automatycznemu sterowaniu można łatwo regulować światło. Do produkcji rolet stosujemy materiały trwałe i wysokiej jakości, które gwarantują długotrwałą funkcjonalność i estetykę.

Żaluzja elektryczna aluminium 50 mm

Żaluzje elektryczne Warszawa

W Warszawie oferujemy żaluzje elektryczne poziome z lamelami aluminiowymi oraz drewnianymi. Dzięki nim możesz łatwo regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, co zapewnia prywatność w Twoim domu lub biurze. Nasze żaluzje to wygoda, ale i wysoka funkcjonalność.

Szycie zasłon do karniszy elektrycznych

Specjalnie dla klientów, którzy zdecydują się na zakup naszych karniszy w Warszawie i całej Polsce, oferujemy usługę szycia idealnie dopasowanych zasłon. Wybierz spośród dekoracyjnych tkanin, takich jak welur, dimout, blackout, a my je uszyjemy na miarę. To stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do kontroli światła w Twoim wnętrzu!

Montaż karniszy w Warszawie

Na terenie Warszawy instalujemy wykonane przez nas karnisze elektryczne, szyny sufitowe oraz inne osłony okien z napędem elektrycznym. Zapewniamy czysty montaż i podłączenie karniszy elektrycznych, rolet wewnętrznych oraz żaluzji elektrycznych. Nasza ekipa to fachowcy, którzy działają sprawnie i profesjonalnie.

Szyny sufitowe Warszawa

Oferujemy montaż szyn sufitowych KS System na terenie Warszawy. W przypadku okien nietypowych: wykuszy, okien zatokowych istnieje możliwość gięcia szyn i dopasowania do kształtów okien lub zaokrąglonych ścian. Jest to nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Wsparcie techniczne na każdym etapie

W ramach usług prowadzonych na terenie Warszawy i Mazowsza oferujemy wsparcie techniczne już na etapie budowy. Zarówno jeśli potrzebujesz porady dotyczącej sposobu montażu, rozmieszczenia szyn lub przygotowania przewodów do prawidłowego jak i komfortowego działania karniszy elektrycznych i innych osłon okiennych.

Rolety rzymskie i Karnisze elektryczne w Warszawie.

Dbając o komfort klientów, którzy są zainteresowani karniszami i osłonami okiennymi, oferujemy prezentację naszych systemów szyn giętych, karniszy elektrycznych oraz katalogów tkanin i wzorników bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, na terenie aglomeracji warszawskiej. Podczas spotkania możemy doprecyzować sposoby podłączenia naszych produktów, wskazać optymalne rozwiązania, a następnie przesłać wycenę.

Wstępna wycena

Wystarczy kilka informacji

Umówienie spotkania

Zapraszamy do kontaktu

Zainstalowane karnisze elektryczne, rolety elektryczne
– można obejrzeć na naszym kanale:

Nasze realizacje | elektryczne.eu

Karnisze elektryczne Somfy – wybierz trwałość na lata

Oferowane karnisze elektryczne Somfy to doskonałe rozwiązanie stosowane we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych, takich jak restauracje, salony SPA, sale konferencyjne i bankietowe. Mają one wiele zalet. Niezależnie od tego, czy są wybierane do długich okien tarasowych, czy niewielkiej sceny np. w ośrodku kultury, ciche napędy elektryczne zapewniają komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i kilkuletnią gwarancję. Na uwagę zasługuje z pewnością wersja tandem z rozsuwaniem dwustronnym, pozwala na zawieszanie zasłon o wadze nawet do 100 kg. Karnisze elektryczne idealnie sprawdzą się w warszawskich loftach, wysokich oknach kamienic, dwupoziomowych apartamentach czy salach konferencyjnych. Są dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka i funkcjonalność. Zapewniamy szyny w odcinkach do 7 metrów. Po zastosowaniu łączników możemy zapewnić przesuwanie zasłon na długości do 21 metrów. Oferowane systemy mogą być sterowane za pomocą bezprzewodowego włącznika ściennego, pilota albo automatycznego modułu obsługiwanego przez smartfon lub tablet.

System szyn giętych – aluminiowe szyny sufitowe.

Szyny sufitowe idealnie wpisują się w nowoczesne warszawskie wnętrza. Ich funkcjonalność i walory użytkowe gwarantują zadowolenie zaraz po zainstalowaniu. Technologia gięcia pozwala na odwzorowanie kształtu ścian, okien zatokowych i wykuszy. Standardem jest łatwa obsługa zasłon – dzięki odpowiedniemu systemowi, zawsze przesuwają się lekko, bez żadnych zacięć. Nasze produkty mogą być podłączane do automatyki Fibaro. To inteligentne systemy, które pozwalają uczynić każdy dom bardziej funkcjonalnym. Automatyka Fibaro to przede wszystkim komfort i wygoda, a także podniesienie poziomu bezpieczeństwa poprzez bieżące monitorowanie zdarzeń takich jak: zmiana temperatury, zużycie energii elektrycznej, pojawienie się zagrożeń w postaci zadymienia lub zalania. Za pomocą komunikacji Z-Wave użytkownik może zdalnie kontrolować m.in. karnisze elektryczne, okna dachowe, szyny sufitowe, a także pozostałe zasłony przeciwsłoneczne, które są uruchamiane elektrycznie. System Home Center umożliwia sterowanie osłonami poprzez aplikację mobilną. Całkowicie zdalnie można otworzyć lub zamknąć zasłony, ustawić je w ulubionym położeniu pośrednim uwzględniającym porę dnia czy pogodę.

Elektryczne systemy na wymiar

Karnisze elektryczne, szyny sufitowe gięte, story rzymskie, żaluzje i screen’y

Wykonujemy karnisze elektryczne, szyny gięte z napędem elektrycznym, szyny sufitowe aluminiowe dostosowane do wymiarów i kształtów okien. Wszystkie systemy mają zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także wyposażeniem inteligentnych domów.

Zasłony elektryczne

Karnisze elektryczne

Funkcjonalne szyny zasłonowe
i karnisze elektryczne
na wymiar.

Rolety rzymskie na pilota

Rolety rzymskie

Napędy elektryczne i manualne mechanizmy do stor rzymskich. Elektryczne żaluzje drewniane.

Rolety rzymskie Loft

Nasze usługi

Karnisze na okna narożne, nietypowe i wykusze, osłony świetlików i ogrodów zimowych.