Sterowanie µWiFi

Dodaj elektryczne karnisze i rolety rzymskie do swojej sieci WiFi. Steruj pilotem, smartfonem, tabletem lub głosowo przez Google Home albo Amazon Alexa.

Standard µWiFi umożliwia sterowanie napędów elektrycznych dzięki dwukierunkowej, szyfrowanej transmisji danych.
Sterowniki serii ShutterBox mogą być podłączone bezpośrednio, jako access point lub przez router, pracując w ramach lokalnej sieci bezprzewodowej WiFi.

Dedykowana aplikacja wBox dostępna jest dla systemów Android i IOS.

Producent zapewnił otwarty interface API by sterowniki mogły stać się także częścią innych systemów integrujących urządzenia 'smart’.

Sterowanie microWiFi

Zasłony uruchomi ShutterBox!

Nie wymaga nowych przewodów oraz centralki sterującej. Działa w sieci WiFi

ShuttleBox po podłączeniu do lokalnej sieci WiFi umożliwia łatwe sterowanie przez internet wybranymi napędami karniszy elektrycznych lub rolet rzymskich.
Otwiera to możliwość kontrolowania systemów osłon okiennych smartfonem, tabletem lub np poprzez polecenia głosowe

Po podłączeniu sterownika w puszce podtynkowej napędy mogą być równocześnie obsługiwane dowolnym włącznikiem ściennym oraz przez WiFi.

Pilot µRemote Pro - zawsze gotowy

Czterokanałowy pilot z informacją zwrotną i funkcją pozycji ulubionej

Dwukierunkowy pilot µRemote Pro pozwala na zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi przez kontrolery µWiFi.

Polecenie wysłane pilotem µRemote Pro np. zamknięcie zasłon lub opuszczenie rolet rzymskich po pełnym wykonaniu zostanie potwierdzone zwrotnym sygnałem na pilocie.

Dzięki tej informacji możemy być pewni, że okna w pomieszczeniach, których nie widzimy zostały na pewno zasłonięte.

Zawsze gotowy. Zamiast wymiany baterii wystarczy podłączyć do ładowarki smartfonu.

Dostarczamy rozwiązania

Technologia µWiFi, Producent Blebox

Na czym polega technologia µWiFi?

Technologia µWiFi pozwala na bezpośrednie połączenie każdego urządzenia do sieci WiFi z dostępem do Internetu. Korzystanie z rozwiązań nie wymaga stałego adresu IP lub tunelowania. Więcej informacji o µWiFi oraz dane techniczne dostępne są w broszurze do pobrania…

Odzwierciedleniem dużego nacisku na jakość i niezawodność produktów jest 5-letnia gwarancja budująca markę opartą na zaufaniu.

Dokonania i wyróżnienia

Od powstania w roku 2013 firma Blebox przekształciła się z niewielkiego start-up’u do przedsiębiorstwa dostarczającego innowacyjne produkty dla odbiorców na całym świecie. Produkty oznaczone symbolem 'made in EU’ projektowane i produkowane są głownie w Polsce i Niemczech.

W ramach rankingu Innowatory 2016 firma otrzymała statuetkę Dobre Geny Innowacji przyznawaną dla najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.
W roku 2017 została uhonorowana Prezydencką Nagrodą Gospodarczą.